Úvod Články & zaujímavosti O Twin Busch

O Twin Busch

Vitajte u firmy Twin Busch,

Vášho spoľahlivého a kompetentného partnera v oblasti dielenského vybavenia. Twin Busch GmbH bol založený v roku 1997 ako podnik strednej veľkosti so sídlom v Nemeckom Bensheimu, v spolkovej krajine Hesensko. Postupom času a s rozširujúcim portfóliom spokojných zákazníkov firma expandovala a založila pobočky vo Francúzskom Steinseltzu a Španielskom Tordere neďaleko Barcelony.

S hrdosťou sa môžeme pozrieť na dlhú a úspešnú históriu. Naše zameranie je na servisnú techniku pre autoservisy a pneuservisy. Vo zdvíhacej technológii pokrývame celé spektrum ponuky zdvíhacích zariadení. Ponúkame 2-stĺpové hydraulické zdviháky, nožnicové zdvíhacie plošiny, 1-stĺpové zdvíhacie plošiny, 4-stĺpové zdvíhacie plošiny, podlahové plošiny a taktiež zriadenia pre uchytenie kolies.

V technológii pneumatík zahrňuje naša ponuka, okrem iného, zariadenia pre montáž pneumatík, zariadenia na vyvažovanie kolies a nájdete u nás mnohé inovatívne výrobky, ktoré pokrývajú všetky potreby garážovej techniky a vybavenie dielní pre profesionálne pracoviská, ale taktiež pre domáce a hobby dielne.

Twin Busch GmbH predstavuje najvyššiu kvalitu v spojení s vynikajúcim pomerom ceny a výkonu. Pritom nám obzvlášť ležia na srdci komplexné služby a čo najlepšia spokojnosť zákazníka. Náš kvalifikovaný a školený personál vám bude poskytovať poradenstvo a pomoc. Na požiadanie ponúkame taktiež individuálne školenie.

Aby sme naplnili firemné logo "Kvalita, ktorá presvedčí", prechádzajú výrobky niekoľkými kontrolami. Okrem pravidelných testov kvality a funkčnosti spĺňajú výrobky samozrejmé príslušné európske smernice (CE).

V našom značkovom internetovom obchode vybavenie-pneuservis.sk nájdete širokú ponuku produktov, základné informácie o spoločnosti Twin Busch, ukážkové videá o výrobkoch, montážne a inštruktážne videá, návody a iné. Budete prekvapení!

Priestranné skladovacie haly hrajú zásadnú úlohu v udržaní spokojnosti našich zákazníkov najmä tým, že umožňuje udržať skladovú dostupnosť stoviek kusov produktov pre garáž a dielňu a ich voliteľných doplnkov a náhradných dielov.

V rámci našej celkovej služby Vám ponúkame možnosť nechať si namontovať servisným tímom naše zakúpene produkty za nízku cenu. Neváhajte a využite naše profesionálne služby. Dodávku, montáž, všetko profesionálne a kompletne z jedného zdroja. Vyzdvihnutie našimi zákazníkmi je samozrejme tiež možné.

Naše služby nekončia dodávkou našich výrobkov. I po ich nákupe sa môžete na Twin Busch spoľahnúť. Vernosť zákazníkov je pre nás dôležitá. Twin Busch disponuje veľkým skladom náhradných dielov, aby Vám v prípade potreby zabezpečil kedykoľvek rýchly a profesionálny servis.

Spolupracujeme s veľa veľkoobchodnými a distribučnými partnermi v celej Európe a zároveň sa pozeráme s hrdosťou na množstvo spokojných zákazníkov. Obojstranná poctivosť a vzájomná dôvera je základom dobrej spolupráce.


So srdečným pozdravom,
Tím Twin BuschSpäť na zoznam článkov

Counter