Úvod Články & zaujímavosti Príručka pre kúpu nového auto zdviháku

Príručka pre kúpu nového auto zdviháku

Stručná príručka pre zdviháky na autá.

Auto zdviháky sa stali najdôležitejšou investíciou pre každú profesionálnu automobilovú dielňu a garáž. S nedávnym vzostupom cien v automobilovom priemysle si zákazníci s väčšou pravdepodobnosťou zabezpečia opravu a údržbu svojich automobilov skôr ako keby si mali kúpiť nový automobil. Nikdy nebolo dôležitejšie pre obchody so súčiastkami, autobazármi či auto požičovňami vlastniť tie najspoľahlivejšie zdviháky zariadené tak, aby vyhoveli vaším potrebám a hlavne vaším zákazníkom.

Auto zdviháky sa stávajú veľmi populárnymi i medzi oddanými nadšencami aut, ktorý preferujú vlastnú údržbu svojich vozidiel. Rovnako tak aj rodiny, ktoré chcú vyťažiť čo najviac z ich obmedzeného parkovacieho miesta. Výkonnosť, rýchlosť, bezpečnosť a komfort vysoko kvalitného auto zdviháku je teraz dostupnou možnosťou pre každého domáceho užívateľa.

Nájsť vhodný auto zdvihák pre domáce alebo profesionálne využitie je stále náročnou úlohou pre veľa užívateľov, pretože sa každým dňom znásobujú ich nové možnosti a vlastnosti. Práve preto sme tu, aby sme vám ponúkli komplexnú pomoc s najlepšími auto zdvihákmi: Príručka od vybaveni-pneuservis.cz. Táto príručka vám poskytne nielen dôležité informácie o rôznych typoch auto zdvihákov, ale tiež o tom akú dôležitú rolu má ISO/CE certifikát pre bezpečnosť zdviháku a tiež ako si vybrať správneho predajcu s dobrou cenou. Táto príručka vám môže nájsť ten najvhodnejší auto zdvihák pre váš domov alebo prácu.

Jedna z najdôležitejších vecí, ktorú môžete spraviť ak kupujete nový auto zdvihák je, že si spravíte vlastný prieskum trhu v tejto oblasti. Tým, že čítate túto stručnú príručku, ste na tej správnej ceste.

V prvom rade by ste mali vedieť, kde bude zdvíhacie zariadenie nainštalované. Potrebujete presne rozmery vašej haly či garáže, vrátane výšky stropu. Taktiež je dôležité sa rozhodnúť aké typy áut (respektíve nákladných áut) bude auto zdvihák zdvíhať. Tieto informácie sú dôležité pre rozmery a tiež hmotnostnú kapacitu zdviháku.

Dôležitá je tiež kapacita betónu (kg na meter štvorcový), prívod energie a vzduchu. I tieto faktory ovplyvňujú typ zdviháku, do ktorého budete investovať.

Ak máme pripravené tieto všeobecné informácie, môžeme si odpovedať na otázku: "Ktorý auto zdvihák je pre mňa vhodný?" Čítajte ďalej!

Zakladanie autoservisu:

V nasledujúcej časti, ktorá bude venovaná zakladaniu autodielní, si preberieme základné informácie ohľadom vybavenia, ktoré by ste si mali do autoservisu kúpiť a aké je ich využitie. Pred založením autoservisu, by ste si mali najprv napísať podnikateľský plán a určiť si tak ciele kam by sa mal váš autoservis dostať. Ako na to vám vysvetlíme v budúcom článku. Takže nasledujúce riadky budú venované technickému vybaveniu autoservisu ako sú napríklad auto zdviháky, vyvažovačky a podobne.

Auto zdviháky

Auto zdviháky máme rozdelené do viacerých kategórii a to podľa toho koľko majú podpier a aké majú využitie. Základným typom sú dvojstĺpové a štvorstĺpové, ktoré sa líšia predovšetkým veľkosťou a nosnosťou. Pri výbere vybavenia do autodielne musíte brať dôraz na veľkosť priestoru a na to aké autá by ste chce opravovať. Ďalšími typmi zdvihákov môžu byť zdviháky na motorky, nožnicové zdviháky, parkovacie zdviháky, ktoré slúžia pre uskladňovanie automobilov. Tiež existujú zdviháky pre prevodovku (v našom online obchode si môžete takýto zdvihák pod prevodovku zakúpiť). Tento zdvihák je zároveň využívaný ako držiak motoru pod zdvihákom.

V našom online obchode si môžete vybrať zdviháky s rôznou nosnosťou a využitím ako je napríklad hydraulický dvojstĺpový zdvihák s nosnosťou od 3,2 t do 4 t alebo mobilný jednostĺpový zdvihák, ktorý je vhodný pre dielňu s predpokladom, že sa bude so zdvihákom manipulovať.

Týmto by naše putovanie svetom automobilových zdvihákov skončilo a v budúcom článku sa bližšie pozrieme na vybavenie pre pneuservis.Späť na zoznam článkov

Counter