Úvod Články & zaujímavosti Referencie

Referencie

Značka Twin Busch vstúpila priamym zastúpením na Český a Slovenský trh v roku 2011. Od tejto doby poskytujeme komplexné služby v oblasti predaja, servisu, montáže a školenia prevádzky svojich výrobkov. V rámci predaja a servisu značky Twin Busch, pôvodom z Nemecka, sú dodržiavané rovnaké princípy predaja ako u nášho západného suseda, teda precíznosť, spoľahlivosť, dôraz na kvalitu produktu, ktoré sú spojenie so službou a diskrétnosťou. Bez súhlasu našich klientov neuverejňujeme ani ich údaje a fotografie z ich obchodných priestorov.

Väčšina našich zákazníkov tvoria tieto druhy podnikateľských subjektov:

  • spoločnosti prevádzkujúce siete autosalónov, pneuservisov a autoservisov
  • spoločnosti zaoberajúce sa predajom náhradných dielov a doplnkov
  • živnostníci a malé autoservisy
  • štátne podniky (učňovské stredné školy, hasičské zbory)

Výrobky značky Twin Busch nájdete ako na českom, tak aj na slovenskom trhu, kde si získavajú svoje zaslúžené miesto. Stroje a vybavenie rôznych typov, ktoré máme v ponuke je možné po vzájomnej dohode predviesť a ukázať v našom sklade v Karlových Varoch.

Naše výrobky je možné taktiež zdarma získať u niektorých veľkoobchodov s auto dielmi a auto príslušenstvom v rámci ich programu splneného odberu.

Autobenex Auto Štangl Genei APM AD Partner

Niekoľko ukážok z realizovaných zákaziek si môžete pozrieť na tejto stránke.

Obrázok #16  Obrázok #17  Obrázok #18  Obrázok #19  Obrázok #20  Obrázok #21  Obrázok #22  Obrázok #23  Obrázok #24  Obrázok #25  Obrázok #26  Obrázok #27  Obrázok #28  Obrázok #29  Obrázok #30  Obrázok #31  Obrázok #32  Obrázok #33  Obrázok #34  Obrázok #35  Obrázok #36  Obrázok #37  Obrázok #38  Obrázok #39  Obrázok #40 


Späť na zoznam článkov

Counter