Úvod Články & zaujímavosti Referencie

Referencie

Značka Twin Busch vstúpila priamym zastúpením na Český a Slovenský trh v roku 2011. Od tejto doby poskytujeme komplexné služby v oblasti predaja, servisu, montáže a školenia prevádzky svojich výrobkov. V rámci predaja a servisu značky Twin Busch, pôvodom z Nemecka, sú dodržiavané rovnaké princípy predaja ako u nášho západného suseda, teda precíznosť, spoľahlivosť, dôraz na kvalitu produktu, ktoré sú spojenie so službou a diskrétnosťou. Bez súhlasu našich klientov neuverejňujeme ani ich údaje a fotografie z ich obchodných priestorov.

Väčšina našich zákazníkov tvoria tieto druhy podnikateľských subjektov:

 • spoločnosti prevádzkujúce siete autosalónov, pneuservisov a autoservisov
 • spoločnosti zaoberajúce sa predajom náhradných dielov a doplnkov
 • živnostníci a malé autoservisy
 • štátne podniky (učňovské stredné školy, hasičské zbory)

Výrobky značky Twin Busch nájdete ako na českom, tak aj na slovenskom trhu, kde si získavajú svoje zaslúžené miesto. Stroje a vybavenie rôznych typov, ktoré máme v ponuke je možné po vzájomnej dohode predviesť a ukázať v našom sklade v Karlových Varoch.

Naše výrobky je možné taktiež zdarma získať u niektorých veľkoobchodov s auto dielmi a auto príslušenstvom v rámci ich programu splneného odberu.

Autobenex Auto Štangl Genei APM AD Partner

Niekoľko ukážok z realizovaných zákaziek si môžete pozrieť na tejto stránke.

 Referencie  Referencie  Referencie  Referencie  Referencie  Referencie  Referencie  Referencie  Referencie  Referencie  Referencie  Referencie  Referencie  Referencie  Referencie  Referencie  Referencie  Referencie  Referencie  Referencie  Referencie  Referencie  Referencie  Referencie  Referencie 


Späť na zoznam článkov